24 marca 2013

Wicemistrzostwo województwa piłkarek LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy

Piłkarki nożne "LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy" rok 2013 rozpoczęły pasmem sukcesów.
Na początku lutego z Węgorzewa przywiozły pierwsze miejsce w kategorii młodziczek i drugie miejsce w kategorii juniorek młodszych oraz tytuły króla strzelców Oli Sirant i najlepszej zawodniczki Darii Śliczner.

Dwa tygodnie później młode piłkarki z Wydmin wygrały turniej kobiet w Mrągowie. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju przypadł . . . Monice Stefaniak.

7 go marca w Piszu reprezentacja Szkoły Podstawowej w Wydminach zajęła drugie miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej, zapewniając sobie tym samym awans do Finału Wojewódzkiego.

24 go marca w Iłowie Osada (Powiat Działdowo) odbył się Finał Wojewódzki w halowej piłce nożnej kobiet Warmińsko Mazurskiego Zrzeszenia LZS. Drużyna z Wydmin zdobyła Wicemistrzostwo Województwa, a Karolina Danilewicz została wybrana
najlepszą bramkarką turnieju.

14 go kwietnia na stadionie w Wydminach rozegrane zostaną spotkania między województwem Warmińsko-Mazurskim i Podlaskim. O godz. 11:30 rozpocznie się mecz w kategorii młodziczek, dwie godziny później na murawę stadionu wybiegną juniorki młodsze. Trenerzy kadr wojewódzkich na to spotkanie powołali dziesięć zawodniczek z Wydmin. W zespole młodziczek zagrają: Monika Stefaniak, Ola Sirant, Patrycja Kuźmińska, Zuzia Osinka, Kinga Waszkielewicz i Zosia Warszewska. Natomiast w zespole juniorek młodszych Warmii i Mazur wystąpią: Krystyna Cywińska, Aleksandra Stefaniak, Aleksandra Gancarz i Daria Śliczner. Trener drożyny - Bartłomiej Osior.